Damska bielizna męskim okiem

Estetyczna bielizna poprawia samopoczucie noszącym je kobietom, ale będzie także atrakcyjna dla mężczyzn. Przed intymnymi spotkaniami panie często zastanawiają się jak trafić w gusta partnera, dodatkowo dobrze dobrana bielizna potrafi ukryć mankamenty figury. Istotne są detale, takie jak jakość materiału, krój, kolor i wykończenie.

Krój bielizny
Na co dzień kobiety chętnie wybierają proste kroje bielizny, które zapewniają komfort. Mają jednak wątpliwości, czy będzie to dobry pomysł na randkę. Panuje przekonanie, że najseksowniejszym krojem bielizny są stringi i wypowiedzi mężczyzn często to potwierdzają. Jest to jednak model bielizny zarezerwowany dla pań o szczupłej figurze, przy pełniejszych kształtach znacznie bardziej efektownie będą prezentowały się szorty lub bardziej klasyczne figi. Mimo iż są bardziej zabudowane, nie oznacza to, że kobieta wygląda w nich mniej zmysłowo. Wystarczy wybrać te o koronkowym wykończeniu.

Kolor – ważniejszy niż się wydaje
W sklepach dostępna jest bielizna niemal w każdym odcieniu. Na co dzień panie nie zawsze dbają by zestawiać kolorystycznie biustonosz i figi, jednak spójne komplety prezentują się o wiele bardziej atrakcyjnie. Wbrew pozorom mężczyźni zwracają uwagę na kolory, które wybierają ich partnerki. Za najbardziej atrakcyjną uważana jest bielizna czarna oraz czerwona. Dają one wrażenie, że kobieta jest bardzo pewna siebie i wie czego chce – również w relacjach intymnych. Z tego powodu taki kolor sprzyja raczej namiętnym randkom. Zupełnie inny komunikat panowie odczytują widząc partnerkę w białej bieliźnie. Kulturowo kojarzy się on z niewinnością, ale nie znaczy to, że mężczyzna zrezygnuje z namiętnej nocy. Sprzyja jednak romantycznym spotkaniom i subtelnemu kuszeniu.

Na wyjątkowe okazje
Pończochy lub gorsety to te elementy bielizny, które warto wykorzystać, by nadać życiu uczuciowemu odrobiny pikanterii. Z pewnością żaden mężczyzna nie pozostaje obojętny na taki widok. W sklepach można znaleźć wiele różnych modeli, bez trudu każda kobieta dobierze taki rodzaj bielizny, który będzie nie tylko efektowny, ale także wygodny i zgodny z jej upodobaniami.