Jakie modele damskiej bielizny preferują mężczyźni?

Mimo iż bielizna jest najbardziej intymnym elementem garderoby, to kobiety wybierając ją, zastanawiają się często także nad preferencjami swoich partnerów. Na rynku dostępnych jest wiele różnych modeli, co czyni wybór jeszcze trudniejszym. Podpowiedzią mogą być wyniki ankiet prowadzonych chętnie przez magazyny i portale internetowe. Rezultaty mogą niekiedy być dla kobiet zaskoczeniem.

Kontrowersyjny push-up
Staniki typu push-up chętnie wybierają posiadaczki małych piersi, które chcą dodać sobie pewności siebie. Często wydaje im się jednak, że uzyskany efekt, mimo iż jest zadowalający, nie spotka się z aprobatą mężczyzn. Wbrew obawom wcale nie są przeciwnikami takiego drobnego estetycznego oszustwa. Blisko połowa pytanych mimo iż zdaje sobie sprawę, że w rzeczywistości kobieta posiada mniejszy rozmiar biustu, lubi patrzeć na osiągnięty dzięki stanikowi efekt. Push-up został wręcz wymieniony jako najbardziej lubiany przez mężczyzn typ biustonosza. Na kolejnej pozycji ulokowała się miękka bielizna, dopiero trzecie miejsce zajęła kusząca balkonetka. Najmniejsze zainteresowanie mężczyzn wzbudzają staniki bez ramiączek oraz te o sportowym kroju.

Figi czy stringi?
Wśród najbardziej kuszących modeli bielizny królują stringi – mężczyźni lubią skąpą bieliznę, co potwierdzają ich wypowiedzi w ankietach. Ten wynik nie spotka się zapewne z zadowoleniem części kobiet, które uważają ten typ majtek za najmniej wygodny. Dobrą wiadomością dla nich będzie na pewno informacja, że kolejne miejsce w wypowiedziach mężczyzn zajęły klasyczne zabudowane figi. Zaskoczeniem może być fakt, że były one wskazywane częściej niż wycięte modele. Na ostatnim miejscu znalazły się zasłaniające najwięcej ciała szorty.

Nie tylko fason
Mimo iż wypowiedzi mężczyzn dość jasno wskazują jakie typy bielizny preferują, kobieta musi być przede wszystkim świadoma swojego ciała i tego, w jakim modelu czuje się i wygląda najlepiej. Sposobem na przyciągnięcie uwagi partnera może być wybór przyjemnego w dotyku materiały, przyciągającego wzrok koloru lub subtelnej koronki. Sklepy z bielizną oferują szeroką gamę produktów i nawet klasyczne kroje mogą dzięki detalom stać się wyjątkowo kuszące.